Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

Įmonė gerbia kiekvieno puslapio Bereklamosnegerai.lt lankytojo privatumą laikydamasi žemiau surašytų taisyklių.

BENDROSIOS NUOSTATO

  1. Privatumo politika reglamentuoja Bereklamosnegerai.lt (toliau – Įmonė) ir puslapio lankytojo pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.
  2. Įmonė renka šiuos duomenis: vardas, telefono numeris, el. paštas.
  3. Įmonė renka šią informaciją šiems tikslams: pateikti jūsų verslo nišos analizę (vartotojui užpildžius pagrindinę užklausą) ir susisiekti su Jumis dėl marketingo, tinklapio kūrimo paslaugų, pateikti individualų pasiūlymą.
  4. Įmonė jokiais atvejais neatskleidžia asmeninių duomenų tretiesiems asmenims.
  5. Įmonė gali rinkti Jūsų duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu, tačiau tik tuo atveju, jei dėl to Jūs esate davę savo sutikimą. Jūs bet kada galite atsisakyti Įmonės naujienlaiškio.
  6. Įmonė duomenų tvarkymui taiko saugos ir tvarkymo reikalavimus, nustatytus Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme ir ES Bendrajame duomenų apsaugos reglamente. Mes imamės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad užtikrintume visų duomenų apsaugą nuo netyčinio ar neteisėto sunaikinimo arba netyčinio praradimo, pakeitimo, neįgalioto atskleidimo arba prieigos, ir nuo visų kitų neteisėtų apdorojimo formų.
  7. Asmens duomenys yra saugomi ne ilgiau nei 3 mėnesiai.

SLAPUKŲ NAUDOJIMO SĄLYGOS

Slapukai (angl. cookies)
Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. “cookies”). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais. Asmeniniai kliento duomenys nėra kaupiami slapukų pagalba.

Vartotojai savo klausimus, komentarus dėl privatumo politikos gali pateikti el. paštu: info@bereklamosnegerai.lt. Norėdami sužinoti, kokią informaciją kaupiame apie Jus parašykite mums el. paštu.

Skambinti