fbpx
Internetinių puslapių kūrimas
Kuriame internetinius puslapius be prasimanytų garantijų ir fantastinių pažadų. Bendraujame suprantama kalba, parodome pavyzdžius.

Sužinokite kaip galėtų atrodyti Jūsų tinklapis

Užpildykite trumpą užklausos formą ir gaukite paštu savo puslapio maketą

Mūsų darbo praktika leidžia mums greitai pritaikyti konkrečiai nišai tinkamą išdėstymą ir struktūrą.

Jūsų produkto kokybei ir užsakymų apdorojimui įtakos mes nedarome, tai paliekame jums. Su tinklapiu ir reklama mes Jums padėsime.

Sklaida
Sklaida
Tinklapio sklaidos sėkmę lemia 4 komponentai: internetinio puslapio kokybė, tikslinės auditorijos pritraukimas, jūsų produkto paklausa rinkoje bei savalaikis ir tinkamas užklausų apdorojimas.
Akcentai
Akcentai
Mes gilinames į Jūsų užduotį. Perteikiame Jūsų produkto naudą rašant kokybišką tekstą ir sudedant reikiamus akcentus dizaine. Į tinklapį dedame tik tai, kas iš tikrųjų parduoda.
Privalumai
Privalumai
Mums netenka prasimanyti nebūtus Jūsų produkto privalumus, mes jos tiesiog tinkamai parodome.
Pateikimas
Pateikimas
Paprastai į mus kreipiasi žmonės turintys gerą produktą, tačiau jie nežino kaip jį tinkamai pateikti.
Visus savo puslapius kuriame labai konkrečiai reklaminei kampanijai, kad gauti didžiausią konversiją. Tokie puslapiai fokusuojami konkrečiam tikslui ir paskiriami vienai temai. Juos nesudėtinga testuoti ir sekti jų statistiką.

Mūsų darbo principai

Kodėl jums reikėtų pasirinkti būtent mūsų įmonę?

Suprantame, kas yra verslas ir kaip jis veikia. Investicijos turi atsipirkti. Todėl savo klientams visuomet sakome tiesą, jeigu jų investicija neturi potencialo,  nesiimame vykdyti tokio užsakymo ir visuomet paaiškiname kodėl.

Dar keli argumentai, kodėl verta dirbti su mumis:

  • Gilinames į užduotį, pasiekiame tinklapio lankytoją jaudinančias subtilybes ir pernešame jų naudą geru tekstu.
  • Rašome stipru tekstą be nereikalingų reklaminių paistalų, kurie neveikia žmonių. Vietoj to dedame pavyzdžius ir faktus.
  • Per metus sukuriame 50+ įdomių interneto puslapių.
  • Visus savo puslapius kuriame labai konkrečiai reklaminei kampanijai, kad gauti didžiausią konversiją. 
  • Kuriami puslapiai fokusuojami konkrečiam tikslui ir paskiriami vienai temai. Tokius puslapius nesudėtinga testuoti ir sekti jų statistiką.
img

Kaip mes kuriame gerus tinklapius?

Internetinio projekto sukūrimas panašus į pastato statybą. Kad nesugriūtų, reikalingas tvirtas pamatas. Mūsų atveju tai stipri koncepcija ir geras tekstas. Pradedame nuo prototipo ir etapais judame link galutinio produkto.

Neperšame, o kalbame apie naudą

Kad puslapis ne bruktų, o atvestų klientus, mes ieškome naudos užsakovo pasiūlymo viduje, o ne surenkame ją iš
img

Sudarome gerą įspūdį

Jūs turite gerą produktą ar paslaugą, tačiau yra viena problema - jos niekas neperka. Dažniausiai taip nutinka, dėl neefektyvaus tinklapio dizaino bei netinkamo pasiūlymo. Kad taip nenutiktų nuo aptikto vaizdo Jūsų tinklapyje, mes rūpinamės bendra dizaino estetika, bei jeigu reikia padedame Jums sugalvoti efektyvų pasiūlymą klientui.
img

Išleidžiame veikiantį gaminį

Išleidžiame paruoštą instrumentą, su kuriuo galima dirbti ir po paleidimo. Mes pajungiame administravimo sistemą, kuris padės redaguoti turinį, kai to prireiks.
img

Sekame užklausų kainą

Lankytojų srautą mes gauname iš paieškos variklių ir tikslinės reklamos, nesikoncentruojame ties skelbimo pozicijomis ir peržiūrų-paspaudimų konversija. Stebime galutinės užklausos kainą.
img

Niuansai, priėjimas, kokybė

Tinklapių paskirtį mes išsiaiškinome. Toliau - realizacijos niuansai, susiję su priėjimu ir kokybe. Esame išsigrynine bendruosius principus, kurie padeda kurti tinkamus tinklapius. Štai jie:
animationanimation

Atsakymai į klausimus

Kas yra tinklapis? Man jis reikalingas?

Internetinės rinkodaros rezultatą galima įtakoti 4 komponentų pagalba: tinklapio kokybe, tiksliniu lankytojų srautu, produktu ir užklausų apdorojimu. Jeigu tinklapis skirtas parduoti – vadinasi jis tikslinis. Pagerinate tinklapį – didinate pardavimų kiekį, o išlaidos reklamai lieka tos pačios.  Todėl taisyklė paprasta – jeigu perkate reklamą internete, tuomet interneto puslapis reikalingas.

Kokia tinklapio galutinė kaina?

Tinklapį galima sukurti už bet kurią pasiūlytą kainą, tačiau nuo to priklausys jo turinys. Atsižvelgiant į tai, ko reikia geram parduodančiam tinklapiui, pas mus jo kaina prasidės nuo 800 eurų. Kaina skirsis priklausomai nuo užduoties sudėtingumo. Pasakykite mums savo projekto detales ir mes įvardinsime tikslų skaičių.

Su kokia sistema mes kuriame tinklapius?

Dažniausiai kuriame tinklapius naudojantis WordPress sistema, adaptuojant savo papildiniais. Jie palengvina tinklapio valdymą. Antras mūsų pasirinkimas yra Adobe Muse. Ši sistema reikalauja daugiau pastangų kūrimui ir serverio resursų. Jeigu Jūs tiksliai nežinote kodėl norite Adobe Muse, mes siūlysime kurti su WordPress. Trečias variantas – kurti naudojant unikalią sistemą. Tačiau tai jau visiška egzotika. Šį variantą pasiūlysime tuo atveju, kai ankstesni du variantai niekaip negalės išspręsti keliamos užduoties.

Kiek dizaino variantų Jus darote?

Sukuriame tą vienintelį konkretų dizainą, kuris geriausiai sprendžia pateiktą užduotį. Tiesa, yra numatyti 2 dizaino derinimo etapai. Jeigu kažkur suklydome, tuomet atsižvelgę į užsakovo pastabas jas ištaisome. Jei manysime, kad pastabos pakenks projektui, sąžiningai apie tai pranešime ir paaiškinsime priežastis. Dizainas vien tik dėl dizaino nėra sveikintinas.

Naujausi mūsų dienoraščio įrašai

Daugiau įrašų

Taupykite laiką paieškoms

Pradėkite nuo trumpos 15 minučių konsultacijos

Įmonės ir asmenys, kuriuos lydėjome į jų sėkmę

hover
hover
hover
hover
hover

Skambinti